Каталог товарів

Договор публичной оферты

Даний документ є офіційною пропозицією (публічною офертою) Інтернет-магазину «tahta.com.ua» (далі по тексту - Продавець) про продаж товарів, розміщених на сайті: https://tahta.com.ua (далі - Сайт) поза торговельними і офісних приміщень, укласти договір купівлі-продажу, і адресований фізичним і юридичним особам (далі - покупці).

На підставі ст 633, 641, 642 Цивільного кодексу України (далі - ЦКУ) та Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 року № 103 Продавець робить пропозицію (оферту) як фізичним, так і юридичним особам (далі - Покупець) з придбання товарів, розміщених на Сайті Виконавця на таких умовах.

1. Терміни, що використовуються в договорі.

1.1. Оферта - пропозиція продавця, адресована будь-якій фізичній або юридичній особі згідно зі ст. 641 ЦКУ, укласти з ним договір на умовах, передбачених цим договором. Оферта набуває чинності з моменту її розміщення на Сайті.

1.3. Акцепт - надання Покупцем повного і безумовного згоди Продавцю на пропозицію укласти даний Публічний договір на умовах, передбачених їм, що оформляється одним із способів:

 • самостійно оформити Замовлення шляхом вільного вибору бажаного Товару, переміщення його в розділ «Кошик» і підтвердження натисненням кнопки «Оформити замовлення»;
 • за телефонами, вказаними на сайті;
 • e-mail спосіб (листом на електронну пошту info@tahta.com.ua)

1.4. Замовлення - перелік Товарів, вказаних Покупцем при розміщенні замовлення на Сайті або замовлення будь-яким іншим способом, яким Покупець хоче придбати у Продавця.

1.5. Кур'єрська доставка - безпосередня передача Товару від співробітника служби доставки Покупцеві в місці, зазначеному Покупцем (адреса доставки), на умовах, визначених домовленістю Сторін.

1.6. Істотний недолік Товару - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини Продавця, і після його усунення проявляється знову з незалежних від Покупця обставин.

2. Загальні положення.

2.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://tahta.com.ua.

2.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Покупець погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними в цій Угоді. У разі незгоди Покупець не повинен здійснювати Замовлення Товарів через Інтернет-магазин.

2.3. Ці Умови продажу Товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до статті 641 Цивільного кодексу України та статті 11 Закону України «Про електронну комерцію».

2.4. Договір, укладений Покупцем за допомогою акцепту публічної оферти, має юридичну силу відповідно до ст. 642 Цивільного кодексу України та є рівноважним з угодою, підписаною сторонами, і вважається, що Покупець ознайомився і згоден з умовами публічної оферти. Договір прирівнюється на підставі ч. 2 ст. 642 ГК України до Сторонам укладати двостороннього письмового Договору на умовах, викладених в цій публічній оферті.

2.5. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладання та виконання Договору відповідно до його умов. Текст Договору публічної оферти розміщено в куточку споживача, а також на сайті Виконавця.

3. Предмет договору.

3.1. Продавець зобов'язується передати Покупцеві Товар, який належить Продавцю на праві власності, а Покупець зобов'язується прийняти Товар та оплатити його в порядку і на умовах, передбачених цим договором.

3.2. Покупець зобов'язаний самостійно ознайомитися з умовами цього Договору, і Продавець не зобов'язаний додатково або будь-яким іншим способом інформувати Покупця про наявність Договору, крім як публікації його на Сайті.

3.3. Здійснення Покупцем акцепту підтверджує те, що Покупець ознайомився зі змістом цього Договору, реєстраційними даними Продавця, порядком прийняття претензій, з характеристиками Товару, з ціною Товару, умовами оплати вартості Товару, умовами доставки Товару і оплати вартості такої доставки, гарантійними зобов'язаннями по Товару, порядком розірвання цього Договору.

3.4. Шляхом укладення цього Договору Покупець підтверджує, що він ознайомлений з інформацією про товар, який продається за умовами цього Договору, а саме про його: формою, розмірами, зовнішній вигляд, дизайні, кольорі, як, характеристиками матеріалу, з якого Товар проведений і інформації про його виробника, усвідомлює такі характеристики Товару і їх значення і згоден на придбання такого Товару з такими характеристиками.

Вартість, кількість, асортимент і якість Товару визначаються в додатках до цього договору, який є невід'ємною частиною цього договору.

4. Ціна товару.

4.1. Ціна на Товар вказана на Сайті в національній валюті України (гривня) за одиницю Товару згідно встановленого прейскуранта.

4.2. Продавець залишає за собою право змінювати ціну Товару до моменту оформлення Замовлення без попередження Покупця.

4.3. Остаточною є ціна, зазначена у виставленому рахунку.

4.4. Ціни, зазначені на Сайті носять ознайомчий характер.

5. Порядок оплати і поставки товару.

5.1. Покупець має можливість оплатити Замовлення одним із способів:

 • Готівковий розрахунок: Покупець може оплатити Замовлення готівкою кур'єру або в відділенні Поштового оператора.
 • Банківською картою: При оформленні Замовлення Покупець може здійснити оплату за допомогою платіжної картки Visa або Mastercard на Сайті.

5.2. Доставка Товару здійснюється обраної Продавцем кур'єрською компанією. Орієнтовний термін і час доставки узгоджуються Покупцем з оператором або консультантом Інтернет-магазину при підтвердженні Замовлення. Надалі зручний час доставки обмовляється Покупцем і представником кур'єрської компанії. Доставка кур'єрськими компаніями здійснюється до під'їзду або воріт Покупця.

5.3. При доставці Товар вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні (Одержувачу). При неможливості отримання Товару зазначеними вище особами Товар може бути вручений особі, яка може надати відомості про замовленні, а також оплатити вартість Замовлення в повному обсязі. Зобов'язання Продавця в такому випадку вважаються виконаними належним чином.

5.4. Разом з Замовленням Покупцеві передаються передбачені чинним законодавством документи.

5.5. Представник кур'єрської компанії (кур'єр) при врученні Товару має право вимагати документ, що засвідчує особу отримувача.

5.6. Право власності на Товар переходить до Покупця в момент передачі Товару, після оплати повної вартості Товару.

5.7. Ризик випадкового повного або часткового пошкодження Товару переходить до Покупця в момент передачі йому Товару і проставляння Покупцем / Одержувачем підписи в документах, що підтверджують його доставку. У разі недоставки Товару Продавець відшкодовує Покупцю вартість передплаченого Покупцем Замовлення і доставки в повному обсязі після отримання від кур'єрської компанії підтвердження втрати Товару або його повернення на склад Продавця.

5.8. Обов'язок Продавця передати Товар Покупцю вважається виконаним в момент вручення Товару Покупцеві / Одержувачу або отримання Товару в відділеннях кур'єрських компаній.

5.9. При отриманні Замовлення Одержувач повинен перевірити цілісність упаковки і, якщо немає видимих її ушкоджень, оплатити суму Замовлення з урахуванням вартості доставки кур'єру (при здійсненні готівкового розрахунку). Кур'єр не уповноважений давати будь-які консультації по Товару. Всі питання необхідно адресувати оператору контакт-центру інтернет магазину tahta.com.ua.

5.10. У разі пошкодження продукції, відсутність Товару або виявлення браку, Товар з недоліком може бути повернутий за бажанням Покупця.

5.11. Замовлення меблів здійснюється тільки по передоплаті - 30% від суми замовлення.

6. Терміни виготовлення товару.

6.1. Терміни виготовлення товару виробником встановлені індивідуально (див. В картці товару або уточнити у менеджера магазину).

6.2. Виробник залишає за собою право збільшити терміни виготовлення за потребою (затримка поставки матеріалів, внутрішні переміщення, вихідні та празднечние дні).

6.3. Компенсація за затримку поставки товару не надається.

7. Гарантія та порядок розгляду претензій.

7.1. У нашому магазині діє гарантія від виробника.

7.2. Покупець втрачає право на безкоштовну гарантію, в тому випадку, якщо з моменту покупки і до моменту перевірки на комплектацію і цілісність пройшло більше 3-х робочих днів.

7.3. Терміни виконання гарантійного обслуговування встановлюються виробником, але не пізніше 60 робочих днів.

7.4. К не гарантійному обслуговуванню відноситься: розхитані петлі, тріснуті механізми (тріщини яких виникли в процесі експлуатації), деформації або поломки меблевих деталей, які були отримані в процесі експлуатації з порушеннями правил користування, природний знос меблів і її комплектуючих. На меблі, зібрану замовником самостійно гарантія не поширюється. При настанні гарантійного випадку, всі дії по заміні або ремонту товару (меблів) проводяться за рахунок покупця (винос з приміщення, доставка товар на склад продавця, повторний підйом, повторна збірка).

7.5. Доставка Товару для усунення недоліків до найближчої торгової точки Продавця протягом гарантійного терміну або після закінчення гарантійного терміну здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

7.6. Розгляд претензій Покупця відбувається згідно зі ст. ст. 7, 8 Закону України «Про захист прав споживачів» та Порядком ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 11.04.2002 року № 506.

7.7. Колір і форма Товару може відрізнятися від оригіналу в залежності від специфіки передачі зображення монітора.

8. Обмін і повернення товару.

8.1. Відповідно до статті 9 «Закону про захист прав споживача», Ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки при дотриманні наступних умов:

 • Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень.
 • Товар не збирався і не монтувався, а також збережено його товарний вигляд.
 • Збережена в цілості упаковка товару і всі її компоненти.
 • Збережені комплектація товару, ярлики, інструкції і заводське маркування.
 • Пред'явлено товарний чек або накладна, що підтверджують факт купівлі товару в нашому магазині. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. Повернення грошей можливе в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, протягом максимум 7 днів.

8.2. Вартість транспортних послуг з повернення товару дорівнює вартості доставки і оплачується покупцем.

8.3. Якщо замовлення на меблі індивідуальний, виготовлений під розміри і / або в тканинах певних покупцем (замовником), то даний товар відноситься до переліку товарів в додатку № 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)). Проте, Ви можете повернути м'які меблі, але внесену за нього передоплату ми не повертаємо.

9. Повернення коштів.

9.1. Вимоги (заяву) про повернення грошової суми, сплаченої за Товар неналежної якості, підлягають задоволенню відповідно до вимог законодавства, починаючи з дня пред'явлення відповідної вимоги. Повернення грошових коштів здійснюється шляхом повернення вартості оплаченого Товару на платіжну карту Покупця.

10. Вирішення спорів.

10.1. Всі суперечки і розбіжності, які виникли або можуть виникнути з приводу даного Договору, підлягають вирішенню шляхом переговорів на підставі письмової заяви Покупця. Заява Покупця розглядається протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання. У разі, якщо спір не вирішено в претензійному порядку, будь-яка із Сторін має право на звернення до суду за місцем знаходження Продавця.

11. Відповідальність сторін.

11.1. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань по Публічного договору Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

11.2. У разі порушення термінів здійснення платежів, передбачених Публічним договором, Покупець зобов'язується оплатити Продавцю пеню в розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України за кожен день прострочення платежу.

11.3. Сума збитку (як матеріального, так і не матеріального) який може бути виплачений Покупцеві в зв'язку з невиконанням Замовлення або неналежним виконанням, іншими порушеннями прав Покупця відповідно до ст. 22 Цивільного кодексу України обмежені 1% від вартості придбаного Товару.

11.4. У разі дострокового припинення Публічного договору з ініціативи Продавця, за умови дотримання Покупцем умов цього Договору, до моменту доставки товару Покупцеві Продавець зобов'язується повернути Покупцю 100 (сто)% передоплати за Товар.

11.5. Виплата пені або штрафу не звільняє Сторони від виконання зобов'язань за Публічним договором.

12. Термін дії договору та порядок його дострокового розірвання.

12.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

12.2. Публічний договір може бути достроково припинено:

 • за взаємною згодою Сторін за рішенням суду;
 • в разі виникнення обставин непереборної сили (форс-мажор), що підтверджується відповідним документом компетентного органу;
 • при відсутності Товару в наявності (на складі) і відмови Покупця на заміну Товару іншим аналогічним Товаром.

12.3. Сторони домовилися, що в разі розірвання цього Договору з ініціативи Покупця або відмови Покупця від доставки і передачі Продавцем Товару, після оплати вартості Товару та оформлення замовлення такого Товару Продавцем у виробника, Продавець має право не повертати Покупцеві сплачені ним кошти або має право повернути такі кошти частково в розмірі не більше 1% від загальної вартості Товару, який був замовлений Покупцем. Продавець має право повернути кошти Покупцеві в будь-якому іншому розмірі, якщо про це є взаємна згода сторін за цим Договором.

13. Заключні положення.

13.1. Покупець гарантує, що всі умови цього Договору йому зрозумілі і він їх приймає безумовно і в повному обсязі. Цей Договір укладається шляхом акцепту Покупцем цієї публічної оферти, що містить всі істотні умови Договору, на умовах, передбачених цим Договором без підписання Сторонами. Покупець дає згоду на використання своїх персональних даних Продавцю. У випадках, не врегульовані цим Договором, Сторони зобов'язуються керуватися нормами, встановленими чинним законодавством України.

13.2. Інформація вважається доведена до відома Покупця, якщо вона розміщена на сайті Продавця.

13.3. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов'язані з ним, в тому числі пов'язані з дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов, визначенням наслідків недійсності або порушення Договору, регулюються цим Договором та відповідними нормами чинного законодавства України, застосовуються до таких правовідносин на підставі принципів добросовісності, розумності та справедливості.

13.4. Недійсність окремих положень Публічного договору не передбачає недійсність Публічного договору в цілому, оскільки можна припустити, що цей Публічний договір міг би бути укладений без включення в нього таких положень.

13.5. Покупець підтверджує, що з моменту оформлення Замовлення, він (покупець) знайомий з правами, передбаченими Законом України «Про захист персональних даних».

13.6. Покупець надає свою згоду на обробку, зберігання та передачу (поширення) своїх персональних даних третім особам, які включені в базу персональних даних продавця «Контрагенти», виключно з метою, передбачених цим Договором, суб'єктам, пов'язаних з реалізацією цієї мети.

13.7. Покупець надає свою згоду на зберігання своїх персональних даних протягом 75 (сімдесяти п'яти) років.

13.8. Покупець надати їм доступ до персональних даних, які включені в базу персональних даних Продавця, третім особам у випадках і порядку, передбачених чинним законодавством України, і не вимагає повідомлення про передачу (поширення) персональних даних, включених в бази персональних даних, якщо така передача (поширення ) відбувається виключно з метою, передбачених цим Договором.

13.9. Цей Договір складений при повному розумінні Сторонами його умов та термінології українською мовою.

13.10. Всі додатки до Договору є його невід'ємною частиною і мають рівну з цим Договором юридичну силу.

Інтернет-магазин "tahta.com.ua"

100% гарантия качества
100% гарантия качества
Оплата в рассрочку
Оплата в рассрочку
Доставка по Украине
Доставка по Украине
Самовывоз со склада
Самовывоз со склада